KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246426
nr 1424 6426
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 27x32cm, yttermått inklusive ram: 34x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:11:56
100 kr
250 kr
300 kr